+370 656 88882
LT | RU | EN
 
Išsirinkite ir apžiūrėkite butą jau šiandien! Vieta žemėlapyje

Vasaros šventė Venecija.lt kvartale

Efektyvus vėdinimas

IMGP0068Birželio 12 d. bene išskirtiniausiame Lietuvos gyvenamųjų namų kvartale www.venecija.lt vyko vasaros šventė, kurios akcentu tapo naujosios krepšinio aikštės atidarymas. Vienas mažiausių šventės dalyvių perkirpo raudoną kaspiną ir būrys krepšininkų išbėgo žaisti. Kol visi dalyviai stebėjo įnirtingą kovą, netoliese esančioje pavėsinėje gruzinas Elbagi baigė virti šventinį plovą. Šis išskirtinio skonio plovas pamažu tampa neatsiejama Venecija.lt švenčių tradicija (eilė prie plovo rikiuojasi tol, kol būna pačio plovo).

Kol vieni šventės dalyviai stebėjo rungtynes, kiti būriavosi šalia Venecija.lt pavėsinės su scena, kurioje svečius linksmino iliuzionistas Tomas savo neįtikėtinais triukais vertęs aikčioti iš nuostabos.

Vėliau scenoje pasirodė solistė Veronika. Akomponuodama gitara, ji atliko dainą “Šiam pasauly”. Švelnus merginos balsas ir asmenybė suteikė pamažu vakarėjančiai lietuviškajai Venecija.lt dar daugiau jaukumo.

Judriausio šventės pasirodymo kaltininkės buvo Lietuvos ir Europos čempionės, gatvės šokių šokėjos – grupė Indy’Dance. Neįtikėtino lankstumo bei pojūčio muzikai dėka, merginos išjudino ir į savo pasirodymą įtraukė šventės svečius.

Vėliau visą vakarą trukęs Venecija.lt krepšinio turnyras baigėsi. I-osios vietos nugalėtojams atiteko pagrindinis prizas. II-osios ir III-iosios vietos nugalėtojai buvo apdovanoti padėkomis ir firminiais Venecija.lt marškinėliais.

_ZHU0491Vasaros šventės vakaro kulminacija tapo filmas “Turistas” po atviru dangumi. Filmo veiksmas vyko Venecijoje, kuri yra simboliška nuoroda į filmo žiūrėjimo vietą – lietuviškąją Venecija.lt. Filmo metu į pledus įsisupę žiūrovai visai kaip kine mėgavosi didžiuliu ekranu ir spragintais kukurūzais.

Artėjant vidurnakčiui, kai ZOO kampelyje kietai sumigo ožkytės ir triušių šeimyna, šventė pamažu baigėsi, užleisdama vietą nakčiai.

Vertinant šventę kaip sėkmingą arba nesėkmingą, reikėtų atsižvelgti į tai, kas kiekvienam mūsų yra šventė. Vieniems ji buvo krepšinio varžybos, kitiems – plovas, tretiems pramoginiai pasirodymai, ketvirtiems – žiūrėjimas į kino ekraną ar aštuonis pūkuotus triušiukus, dar vieniems – tiesiog buvimas kartu.

Šventės organizatoriai teigia, sukūrę ne pačią šventę, o šventės aplinką ir atmosferą. Visa kita yra dalyvių nuopelnas – kiek žmonės savo viduje turi šventės, tiek jos yra ir aplink.

Venecija.lt komanda pasiryžusi ir toliau organizuoti panašaus pobūdžio renginius, padedančius žmonėms atsipalaiduoti, jaukiai pabūti kartu ir savo vidine švente pasidalinti su pasauliu.

Šventės akimirkos