+370 656 88882
LT | RU | EN
 
Išsirinkite ir apžiūrėkite butą jau šiandien! Vieta žemėlapyje

D.U.K

Efektyvus vėdinimas

1) Ar galima keisti buto išplanavimą, keičiant pertvarom numatytas vietas ?

Taip, galima keisti buto vidinių pertvarų išdėstymą pagal pirkėjo pageidavimus. Tai papildomai Pirkėjui nieko nekainuos. Negalima tik stumti, ardyti  kapitalinių, išorinių sienų, bei tarpbutinių pertvarų.

 2)  Apie langus ir išėjimo į balkonus, bei terasas, duris

Visi langai – su dvigubu (trijų stiklų) stiklo-paketu, su mikro-ventiliacija. Išėjimo durys į balkonus ir į terasas  atidaromos į lauką. Toks atidarymo būdas leidžia efektyviau naudoti buto plotą (+1m2).

3)  Galima eksploatuoti stogą,  neįrengus  terasą ?

Sutapdintas stogas padengtas minkšta bitumine danga. Neįrengus tinkamos dangos (terasos), tokio stogo eksploatuoti negalima (vaikščioti, laikyti baldus ir pan).  Turėklų dizainas turi būti suderintas su Pardavėju.

Pačią stogo terasą įrengia Pardavėjas ir galioja dešimt metų garantinis terminas stogo dangai, kuria yra uždengtas šios terasos pagrindas.  Į terasos kainą įskaičiuoti turėklai ir tvorelė tarp kaimynų.

4) Ar bus nemokamų vietų automobilių parkavimui ?

Visos automobilių parkavimo vietos yra mokamos. Kiekvienos parkavimo vietos  kaina – 3000 – 4500€. Parkavimo vietą vėliau galima įrengti po STOGINE.

Visos automobilių parkavimo vietos kontroliuojamos video stebėjimo kameromis 24 val per parą. Vaizdas įrašomas specialiais įrengimais. Įvykus kokiam neaiškiam atvejui (vagystė ir pan.), įrašus analizuos gyvenamojo kvartalo Administratorius, apsaugos darbuotojai,  draudimo kompanija arba Policija.

5) Akcija:   Keičiame Jūsų seną į mūsų NAUJĄ butą?

Jūs kreipiatės į bet kurį turto vertintoją, kuris išduoda konsultacinę pažymą apie Jūsų seno buto (taip pat sklypo, sodo namelio arba kito Jums priklausančio nekilnojamojo turto) vertę.

Nuo 50 iki 90% Jūsų seno turto vertės kainos sumokate mažiau už pasirinktą naująjį butą.

Likusi naujai įsigijamo buto kaina sumokama per 6 mėnesius nuo pagrindinės pirkimo-pardavimo sutarties (PPS) pasirašymo dienos.

Jeigu per šituos 6 mėnesius Jums nepavyks parduoti savo seno buto ar kito nekilnojamojo turto, mes jį iš Jūsų nupirksime realia rinkos kaina.

6) Ar bus galimybė įsigyti sandėliuko patalpas pačiame name ?

2014m. pavasarį įrengti sandėliukai kieme. Pardavėjas planuoja 2014m. pavasarį įrengti papildomų sandėliukų kieme.

Yra sandėliukai kieme. Kaina 3475€.

7) Dėl sienų garso izoliacijos

Išorinių sienų storis yra 43 cm  kartu su šilumos izoliacijos sluoksniu. Sienų tarp butų storis yra 26-38 cm, o tarpaukštinės perdangos su garsą slopinančiu sluoksniu sudaro 33cm. Akustiniai parametrai pilnai atitinka LR STR reikalavimus ir sudaro ne mažiau kaip 55 dB.

8) Ar dūmtraukio įrengimas židiniui  įtrauktas į buto kainą?

Papildomą dūmtraukį galima įrengti TIK trečiojo aukšto butuose. Dūmtraukio kaina 2400€ nėra įtraukta į buto kainą.

Dūmtraukio įrengimo tvarka: Pardavėjas ruošia ir suderina su Pirkėju dūmtraukio kanalo projektą.  Pardavėjas pagal Pirkėjo užsakymą jo lėšomis įrengią dūmtraukį pagal LR STR reikalavimus.

Pardavėjas įteisiną dūmtraukį, suderinus jį su visomis kontroliuojančiomis tarnybomis (priešgaisrinė, techpriežiura ir pan.).

Kiekviename trečio aukšto bute ieškome optimalios vietos židiniui. Kartu su Pirkėju suderinus vietą – ten ir įrengsime. Negalima įrengti židinio mansardiniame aukšte – tik ant kapitalines perdangos.

 9) Apie aukštos įtampos laidus

Galioja 2010 m. lapkričio 24d Vilniaus miesto Tarybos sprendimas Nr. 1-1778  dėl keitimo aukštos įtampos antžeminies   elektros   linijas   į  kabelines iki 2016 metų.

Pardavėjas gavo Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos elektromagnetinio lauko matavimo protokolą, kuriame pateikta vienareikšmiška išvada, kad toks aukštos įtampos laidų  montavimo būdas nesudaro jokio neigiamo ar kito šalutinio poveikio šalia gyvenančių žmonių – įskaitant ir mažamečių vaikų ar net kūdikių – sveikatai.

Laboratorijos matavimo rezultatai ir jų palyginimą su Higienos normomis HN 104:2011 žiūrėkite čia