+370 656 88882
LT | RU | EN
 
Išsirinkite ir apžiūrėkite butą jau šiandien! Vieta žemėlapyje

Atsiliepimai

Efektyvus vėdinimas

VENECIJA.LT kvartalo kaiminystėje įsikūrę Burbiškių kalvų gyventojai mielai sutiko pasidalinti įspūdžiais iš gyvenimo draustinio apsuptyje.
Venecija.LT – rinkitės gyvenimo būdą, o ne kvadratinius metrus!

atsiliepimas

 


Puiki vieta gyvenantiems su vaikais. Miestas ir kaimo žaluma – viskas vienoje vietoje.

Audra, audrija@gmail.com


• Vertas dėmesio projektas, graži aplinka, netoli centro. Namo kokybė visai nebloga.

Jurgita, burbiskiu.bendruomene@gmail.com


•  Noriu pasidalinti keliomis mintimis apie gyvenimą Burbiškių kvartale. Gyvenu čia jau beveik penkis metus ir dar neteko gailėtis. Iš pradžių labai neramino “nepopuliari” Vilniaus vieta, bet dabar tik džiaugiuosi – susisiekimas puikus tiek nuosavu automobiliu, tiek visuomeniniu transportu, nevargina transporto spūstys. Šalia yra Burbiškių miškas, kuriame galiu ir pasivaikščioti, ir uogauti, ir grybauti.

Didelis Burbiškių kvartalo privalumas – tai gražiai įrengtas kiemas ir šalia esantis parkas. Atšilus orams smagiai leidžiame laiką kieme ar parke. Čia ir šventes švenčiame: gimtadienius, Jonines, sutinkame Naujuosius metus ir kt.

Aš manau, kad mano pasirinkimas tikrai vykęs. Pats namas griūti dar nesiruošia. Per penkis metus neišlindo joks didesnis statybos brokas, sienos nenubyrėjo ir kaimynai nevargina savo knarkimu.

Inga, tel.: 8-699-54787, aidukiene.inga@gmail.com


•  Labai džiaugiamės gyvendami Burbiškėse. Namu ir pačiu butu mes esame labai patenkinti, jau nekalbant apie sutvarkytą kiemą ir naują parkelį šalia. Iš tiesų stebina gyventojų bendruomeniškumas, draugiškumas, patriotinių jausmų puoselėjimas tiek suaugusiems, tiek ir vaikučiams. Nekeisime gyvenamosios vietos dar tikrai ilgai ilgai.

Ona, 8-674-49224, o.minderiene@gmail.com


• Gyvenimas šiame išskirtiniame kvartale – tai ramybė, saugumas ir patogumas. Mažaaukščiai namai, aptverta teritorija ir parkelis yra tobula aplinka vaikams augti ir kaimynams bendrauti.

Renata, adamciux@yahoo.com


•  Burbiškės įkūnija tai, apie ką svajoja daugelis žmonių. Gyveni, kaip ir už miesto, gamtoje, bet tuo pačiu ir mieste. Saugi kaimynystė – dar vienas didelis neginčijamas privalumas.

Ričardas, 8-673-49366, kvietkauskasr@gmail.com


•  Privati teritorija – didelis privalumas,  kaip ir nėra nuo ko saugotis, tačiau miegoti vis tiek ramiau. O šiaip čia „gyvenimas verda“, ypač vasaromis – pilnas parkas vaikučių, didesnių ir mažesnių. Rudenį sodinome parke vaiskrūmius – draugai ir pažįstami stebisi iki šiol.

Nerijus, nerijus.pranckevicius@gmail.com


•  Esu patenkintas. Nuosavo namo privalumai daugiabučiame name ir nei vieno trūkumo.

Artūras, 8-608-00900, info@verzle.lt


• Ieškodami buto norėjome keleto dalykų: privatumo, uždaros teritorijos, kur galėtų žaisti vaikas, terasos, dviejų aukštų. Manėme, kad tai bus tarpinis sprendimas prieš įsigyjant namą. Tačiau, kai atsikėlėme gyventi į Burbiškes, čia radome gerokai daugiau, nei tik šiuos išvardintus dalykus, draugiškus kaimynus, gražią aplinką ir dar daug privalumų. Tiesą sakant, pagyvenę čia atsisakėme minties keltis į nuosavą namą, kadangi Burbiškės suteikia praktiškai visus namo privalumus, tuo pačiu išvaduoja iš nuosavo namo ir teritorijos priežiūros rūpesčių. Turime puikią bendruomenę, nuostabų parką, pirtį, pavėsines pasisėdėjimams su svečiais, terasas, žaidimų aikšteles vaikams ir t.t. Ko dar norėti :)

Katerina, 8-604-36656, jekaterinax@gmail.com


• Gyvenu Alytuje, o dukra dirba Vilniuje. Ieškojom jai saugaus gyvenamojo kvartalo. Tai buvo prioritetas. Burbiškių kalva iš karto patraukė dėmesį saugumo koncepcija: video stebėjimas (kuris realiai veikia), aptvėrimas, kodinės spynos. Net parkas šalia papildomą tvorą turi.  Dar upelis kieme, terasa, pavėsinės. Gyvenimas kaip rojuje, palyginus su mūsų Alytumi…

Rimas, rimas@statra.lt


• Sveiki, mes su šeima prieš keletą mėnesių atsikėlėme į Burbiškių kalvą ir tikrai savo pasirinkimu esame patenkinti. Ankščiau gyvenome Pilaitėje, tai susisiekimas su centru gyvenant Burbiškių kalvoje žymiai geresnis. Gražus ir tvarkingas parkas kieme, šalia miškas.Taip pat nustebino kiekvieną savaitgalį organizuojamos pirtys, kurių metu renkasi kaimynai pasimėgauti pirties malonumais. Vaikams labai smagu kiemo teritorijoje žaisti ir maitinti triušius. Vakarais po darbų susiorganizuojam stalo teniso turnyrus. Šildymo sąskaitos tikrai „nesikandžioja“. Šiai dienai esam patenkinti savo investicija į Burbiškių kalvą.

Darius, 8656-70010, d.guginis@judejimokryptis.lt


• Burbiškės yra labai įdomi vieta, kuri pateisino mano lūkesčius. Čia kuriamos gerosios kaimynystės tradicijos. Kada paskutinį kartą pritrūkus cukraus ar pieno – ėjote pas kaimyną skolintis? Burbiškėse mes einam. Čia mes žinom kaimynų vaikų ir šunų vardus, kartu minime gimtadienius ir drauge pažymime metų šventes. O geriausia dalis – kiemo infrastruktūra vaikams ir suaugusiems. Labai laukiu teniso kortų!

Renata, 8-652-98539, renata@lazdin.lt


Vaizdo įrašas pristatantis realizuotą projektą – gyvenamąjį kvartalą “Burbiškės”